fbpx

Komple Ev Depolama

Komple Ev Depolama

Komple Ev Depolama

Evinizde bulunan eşyaları, çeşitli sebeplerle yenilemeniz gerektiğinde ya da geçici süreliğe farklı bir yere aktarmanız gerektiğinde güvenli eşya depolama hizmeti veren firmalardan destek alabilirsiniz. İstanbul gibi büyük şehirlerde her geçen gün pahalılaşan hayat, insanların daha sık ev değişikliği yapmasına neden olur. Yeni geçeceğiniz evin genişliği eskisine göre daha az olduğunda, bazı eşyalarınızı koyacak yeriniz olmayabilir. Binanızın bodrum katlarını depo olarak kullanmak istediğinizde, ortam koşullarının yeterli olmamasından kaynaklanan nedenlerle eşyalarınızda hasar meydana gelebilir. Bu tarz çözümler yerine daha profesyonel bir alternatife yönelerek Kiptaş Nakliyat’tan eşya depolama hizmeti alabilirsiniz.

Komple Ev Depolamada Dikkat Edilecekler

Eşya depolama firmaları arasında güvenilirlik yönüyle ön plana çıkan Kiptaş Nakliyat, rutubet ve küf sorunu olmayan alanlar kullanarak faaliyetlerini sürdürür. Aynı zamanda böceklenme ve güvelenme gibi sorunların yaşanmaması için ilaçlama yapılarak kalıcı çözüm sağlanır. Hırsızlık olaylarının önlenmesi amacıyla güvenlik kameralarıyla yeterli denetim sağlanır.

Kurumsal eşya depolama hizmetinin en önemli gerekliliklerinden biri, eşyaların sigortalanmasıdır. Bu kapsamda eşyalarda meydana gelen hasarın maddi karşılığı hizmet alan kişiye ödenir. Böylece maddi kayıp yaşamanızın önüne geçilir.

Komple Ev Taşıma Fiyatları

Evinizde yer alan bütün eşyaları tayin, evlilik gibi farklı sebeplere belirli bir alanda saklamak istediğinizde; karşılaşacağınız fiyat, bazı detaylara göre belirlenir. Bu noktada eşyalarınızın kaplayacağı alan önem arz etmektedir. Size özel depolama alanlarında tutulan eşyalar, profesyonel ekip arkadaşlarımız sayesinde kırılma ya da ezilme gibi problemler olmadan korunaklı şekilde tasniflenir. Eşya depo kiralama hizmetinde en uygun fiyat seçenekleri ile sizi buluşturan firmamızdan taşıma, paketleme, nakliye gibi konularda da destek alabilirsiniz. Alanında deneyimli çalışanlarımız, evinizden eşyaları almadan önce titiz bir şekilde kolileme yapar. Ambalajlama malzemeleri kullanılarak sarılan eşyalar; darbelere, çizilmelere karşı koruma altına alınır.

En değerli mobilyalarınız, yıllardır özenle sakladığınız kitaplarınız ya da elektronik eşyalarınız… Her biri Kiptaş Nakliyat’ın size özel olarak oluşturduğu alanlarda koruma altındadır. Eşyanız ilk gün nasıl görünüyorsa geri teslim aldığınız gün de aynı görünüme sahiptir. İstanbul eşya depolama hizmeti için siz de Kiptaş Nakliyat’ı seçin!

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'da Paylaş