fbpx

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralanan depo alanı size özeldir, içine eşyalarınız yüklendikten ve kapısı kilitlenip anahtarı size verildikten sonra tek yetkili siz olursunuz, sizin belirlediğiniz kişiler dışınızda kimsenin deponuzu açmaya yetkisi yoktur.
Eşyalarınız aracımıza yüklendiği andan itibaren sigortalıdır. 24 saat güvenlikli, gece görüş kameralı ve alarm sistemleriyle korunan özel bir alanda saklanmaktadır. Rutubetsiz, haşerelere karşı önlem alınmış, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı kişisel depo alanında eşyalarınız her zaman güvence altındadır.
Bize 24 saat öncesinden bilgi vermek koşuluyla, Pazartesi-Cuma 09:00-18:00, Cumartesi 09:00-12:00 saatleri arasında depomuza gelebilirsiniz. Deponuzda bulunan eşyalarınızın tamamını almak ve boşaltmak istiyorsanız, online olarak veya müşteri hizmetlerimizi bir hafta öncesinden arayarak randevu kaydı oluşturmanız gerekmektedir.
Hayır. Firmamız depolama ve geri iade sürecinin kendi araçlarımızla yapmaktayız.
Eşya detayı ve lokasyona bağlı olarak nakliye ücreti belirlenir.
Evet. Depolama hizmeti vereceğimiz süre fark etmeksizin her müşteriyle sözleşme imzalarız. Sözleşme süresi müşteriler tarafından belirlenir ve tüm haklar süre sonunda sona erer.
Konusunda uzman ekiplerimiz kapıdan geçmeyen eşyaların de monte edilmesini sağlar. Bu aşamada uygun malzemeyle muhafaza altına alınan eşyalar, depo alanına yerleştirilir. Teslim sırasında talebe göre de monte edilmiş eşyaların yeniden monte edilmesi sağlanır.
Sözleşmede belirlenen hesap numarasına aylık depo kira ödemesini yapabilirsiniz.
Evet. Uzman ekibimiz tarafından de montaj hizmeti verilmektedir.

Hizmetlerimizden Birine İhtiyacınız mı Var?

O halde Depolama fiyat teklifi al sayfamızda bulunan formu eksiksiz doldurun. Size en kısa süre içerisinde depolama fiyat teklifi ile geri dönüş yapalım.

Hızlı İletişim

Kurumsal Telefon: 444 0 771
7-24 Destek Hattı: 0532 155 33 44