fbpx

Ofis Malzemesi Depolama

"<yoastmark

Ofis Malzemesi Depolama

Ofislerde gün boyu yoğun bir çalışmanın sürdürülmesi sonucu, gelen evrakların sayısında her geçen gün artış olur. Bunun yanı sıra kullanım ömrünü tamamlayan bilgisayarlar, yazıcılar ve fotokopi makinelerinin de atılması ya da uygun bir alanda muhafaza edilmesi gerekir. Ofislerin genellikle dar boyutlarda olması nedeniyle fazlalık durumunda olan eşyalar, yoğun bir kalabalığa yol açabilir. Saklama için kullanılan alanın uygun şartlara sahip olmaması halinde yasalarda tanımlanmış sürelerde saklama zorunluluğu bulunan önemli belgeler ya da halen kullanılma şansı olan cihazlar zarar görebilir. İhtiyacınız olan, ofis malzemesi depolama hizmeti alarak eşyalarınızın istediğiniz kadar koruma altına alınmasını sağlamaktır.

Ofis Malzemesi Depolamada Dikkat Edilecekler

Ofis malzemeleri genellikle elektronik eşyalardan ve evraklardan meydana gelir. Yer değişikliği, geçici süreli işe ara verilmesi, uzun süreli iş seyahatleri gibi nedenlerle iş yerlerinin belirli süre boşaltılması gerekebilir. Bu gibi durumlarda mevcut eşyaların akıbetinin ne olacağı ise bir miktar endişeye yol açar. Yapılması gereken eşya depolama hizmeti aracılığıyla tamamen ya da kısmen hizmet almaktır. Yani tüm eşyalarınızı depolarda muhafaza edebileceğiniz gibi bir kısmı için de güvenli bir alana sahip olabilirsiniz.

Ofis malzemesi depolama hizmetinde kullanılacak alanın uygun şartlara sahip olması son derece önemlidir. Nem seviyesinin yüksek olduğu alanlar, evrakların sararmasına ve önemli bilgilerin okunamaz hale gelmesine sebep olabilir. Bunun yanı sıra haşere probleminin olduğu alanlarda, böceklerden kaynaklı bir tahribat yaşanabilir. Düzenli ilaçlama ve nem kontrolü ile bu tarz sorunlar kolayca çözülebilir.

Ofis Malzemesi Depolama Fiyatları

Ofisiniz için firmamızdan depolama hizmeti almak istediğinizde; yapılacak ekspertiz çalışması neticesinde, ne kadar bir maliyetle karşılaşacağınız belirlenir. Eşyalarınızın türü ve adedi, kaplayacağı alan, hizmet almak istediğiniz süre bu noktada belirleyici olur. Kiptaş Nakliyat en kaliteli hizmeti size en uygun fiyatla sunar. Titiz ve disiplinli çalışanlarımız tarafından eşyanızın türüne uygun şekilde depolama yapılır. Tamamen kişiye özel olarak tasarlanan alanlar sayesinde uzun süreli saklama ihtiyaçlarınızda bile herhangi bir hasar meydana gelmez. Sigortalı olarak sunulan hizmetimiz sayesinde maddi kayba yol açacak istenmeyen durumlar söz konusu olduğunda, zararınızın telafi edilmesi sağlanır.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'da Paylaş