fbpx

Kiralik Eşya Deposu

Kiralik Eşya Deposu

Kiralik Eşya Deposu

Kiralik eşya deposu ile Mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız ve belirli bir değer taşıyan eşyalarınızı kullanmadığınız durumlarda saklamak için evinizde ayrı bir yer açmanız gerekir. Evinizin yeterince geniş olmaması halinde bu durum sorun yaratabilir. Kiralık eşya deposu hizmeti alarak hem eşyalarınız için güvenli saklama alanı elde edebilir hem de evinizin daralmasını engelleyebilirsiniz.

Kiralik Eşya Deposu ile Kurumsal Hizmet

Kiptaş Nakliyat, kiralık eşya deposu ihtiyacınızda her zaman yanınızdadır. İstediğiniz tarzda bir hizmet alabilmeniz için sizin için en doğru tercih Kiptaş Nakliyat’tır. Paketlemeden taşımaya kadar tüm hizmetler, firmamız tarafından sunulur. Böylece ekstra bir zahmete katlanmanıza gerek olmadan eşya depolama hizmeti alabilirsiniz.

Kiralık Eşya Deposu Firmaları

Eşya depolama ve ofis taşımacılığı için yeterli deneyime sahip olmayan bir firma ile çalışmanız halinde ciddi sorunlarla karşılaşmanız söz konusu olabilir. Kırılan tabaklar, küflenen mobilyalar hem maddi açıdan hem de manevi açıdan size zarar verebilir. Anısı olan ya da çok sevdiğiniz birinin hediyesi olan eşyaların zarar alması, sizi oldukça üzebilir. Bu konuda en az sizin kadar özen gösteren firmamız, yaptığı sistemli istifleme ve tasnifleme çalışmaları sayesinde herhangi bir sorun yaşanma ihtimalini ortadan kaldırır. Depolarımız, nem ve küf oluşumu riskine karşı düzenli olarak havalandırılır.

Kiralık Eşya Deposu Avantajları

Depolama hizmetinin en önemli avantajı, eşyalarınızın her zaman güvende olmasıdır. Herhangi bir hasar ihtimaline karşı gerekli bütün önlemler, firmamız tarafından alınır. Paketleme aşamasında kağıt, baloncuklu naylon gibi malzemelerle gerekli önlemler alınarak kırılma, ezilme gibi durumlara karşı gerekli koruma sağlanır.

Kiralik Eşya Deposu Fiyatları

Depo hizmeti almak isteyenlerin merak ettiği bir konu da fiyatlardır. Birçok insan fiyatların yüksek olacağı endişesiyle kiralık eşya deposu hizmeti almaktan çekinebilir. Kiptaş Nakliyat size fiyat konusunda destek olarak maliyetlerinizi önemli ölçüde azaltır. İstanbul’un neresinde olursanız olun, sizin için özel olarak ayrılan bir alanda eşyalarınız, yapılarına uygun koşullarda saklanır. İstediğiniz zaman eşyalarınızı tekrar alabilir ya da istediğiniz kadar uzun süre depoda kalmasını tercih edebilirsiniz. Kiralık eşya deposu fiyatları konusunda daha detaylı bilgi almak için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'da Paylaş