fbpx

Hakkımızda

İstanbul Eşya Depolama

Kiptaş Eşya Depolama

Kiptaş Nakliyat ve Depolama Hizmetleri Ltd. Şti. 1983 yılında İstanbul Bostancı’da Yavuz AYIRKAN tarafından kurulmuştur. Verdiğimiz her hizmetin ardından gün geçtikçe gelişen firmamız depolama hizmetleri konusunda yıllardır çalışmalar yapsa da bu alanda büyük tesis yatırımlarını 2020 yılının başında yapmaya başlamıştır.

Nakliyat alanında kullandığımız araçların tümü araç takip (GPRS) sistemi ile takip edilmektedir. Araçlarımız kapalı kasalıdır ve asansör (lift) sistemi bulunan aracımız da bulunmaktadır. Küçük, orta ve büyük araçlardan oluşan bir araç filomuz bulunmaktadır. Kiptaş Nakliyat araçları tümü kazalarda oluşacak hasarlara karşı sigortalıdır. Şoförlerimiz alanlarının uzmanı profesyonellerden oluşmaktadır.

Hizmet Sunmak İçin Sabırsızlanıyoruz.

Siz değerli müşterilerimiz için fayda sağlayacak hizmetlerimizi sunmak için hazırız.
Kiptaş Eşya Depolama Hakkında Sol

Vizyonumuz

Depolama sektöründe, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle, istanbul eşya depolama alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Misyonumuz

Depolama sektöründe hizmet verdiği alanlar ve bölgelerde lider kimliği ile; taşınma ve eşya emniyeti, güvenilirliği, müşteri memnuniyeti, geniş araç filosu, hizmet kalitesi ile tercih edilen bir depolama şirketi olmak.

Kalite Politikamız

Müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmayı amaç edindik ve amacımıza verdiğimiz profesyonel depolama hizmeti ile yıllar boyunca müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak tek amacımızdır.

Hizmet Verdiğimiz

Birkaç Referansımız

Sektörde şimdiye kadar hizmet vermekten gurur duyduğumuz bazı referanslarımızın sadece birkaçını aşağıya bırakıyoruz. Eğer referanslarımız sizi tatmin etmezse referanslar sayfamıza da bekleriz 🙂