fbpx

Eşya Deposu

Eşya Deposu

Eşya Deposu

Yeni eve çıkanların sık başvurduğu yöntemlerden biri eşyaları da yenilemektir. Uygun fiyatlardan bulduğunuz beyaz eşyaları, mobilyaları önceden satın alarak Kiptaş Nakliyat güvencesiyle depolarımızda saklayabilirsiniz. Sunduğu her hizmette müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, bu süreçte de gerekli özen ve gayretle çalışmalarını gerçekleştirir. Evinizden, iş yerinizden ya da ofisinizden alınan eşyalarınız güvenli bir şekilde depomuza ulaştırılır. Bu süreçte eviniz ya da iş yeriniz yüksek katlarda yer alıyorsa asansörlü taşıma sistemlerinden yararlanılır.

Eşya Deposu Hizmetleri

Eşya depolama güvenli depo hizmetinin kapsamı, tamamen sizin taleplerinize uygun olarak belirlenir. Kendi imkânlarınızla halledebileceğiniz sayıda eşyanız için paketleme ya da taşıma desteği almayabilirsiniz. Bunun yanı sıra ekstra ayrıcalıklarımızdan da dilediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz sırasında güvenlik her zaman ön plandadır. Güvenli şekilde paketleme yapılması için gerekli ambalaj malzemeleri kullanılır. Baloncuklu naylon ve kağıt gibi malzemeler ile paketlenen eşyalarınız, kırılmadan depolarımıza ulaşır. Olası bir hasar ihtimaline karşı sigortalı olarak hizmet sunulur. Bu sayede herhangi bir maddi kaybınız olmaz.

Eşya Deposu Avantajları

Eşya deposu hizmeti alanlar, kendi imkânlarıyla bir saklama ortamı oluşturmaya çalışanlara göre her zaman daha avantajlıdır. Firmamız, tamamen size özel olan alanlarda eşyalarınızı en güvenli şekilde istifler. Kırılacak olanlar yapısına uygun şekilde ve ezilmeyi önleyecek biçimde muhafaza edilir. Aynı zamanda elektronik eşyalarınızda oksitlenme gibi sorunlar meydana gelmemesi için nem değerleri de her zaman kontrol altında tutulur. Yeterli şekilde havalandırılan ev eşya deposu koşulları sayesinde yeniden alma zamanı gelinceye kadar içiniz rahat olur.

Eşya Deposu Fiyatları

Sunulan hizmetin kapsamına göre ev eşyaları için kiralık depo fiyatları farklılaşır. Ekibimiz, fiyatların belirlenmesi için ilk önce bir inceleme yapar. Eşyalarınızın sayısı, kullanılacak taşıma yöntemleri ve paketleme için gerekli malzemeler; bu aşamada tespit edilir. Firmamız, en uygun fiyat seçenekleri ile bütçenize destek olur. Bu sayede eşya depolama hizmeti herkes için ulaşılabilir bir hal alır. Kiptaş Nakliyat, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve titiz çalışma disiplinine sahip personelleriyle sizin için en ideal tercihtir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'da Paylaş