fbpx

Ev Depolama

Ev Depolama

Ev Depolama

Ev depolama, kişilerin özel ihtiyacına göre sunulan bir hizmettir. Ev eşyası depolama firmalarının, sunmuş oldukları çeşitli hizmetler vardır. Bu hizmetlerden en çok tercih edileni, parsiyel depolama hizmetidir. Bu ev depolama hizmeti, farklı müşterilerin çeşitli ev veya diğer eşyalarının bir süreliğine saklanmasını kapsar.

Depolama hizmetinde saklanması gereken her eşya, kendi yapısına uygun şartlar altında tutulmalıdır.  Ev depolama sisteminde talep edilmesi halinde paketleme, kolileme gibi konularda da destek sağlanır. Asansörlü taşıma ya da diğer nakliye yöntemleri ile depoya ulaştırılan eşyalar, kişiye özel alanlarda muhafaza edilir. Bu sayede farklı kişilere ait eşyaların karışması ya da kaybolması engellenir.

Ev Depolama Alanlarının Özellikleri Nelerdir?

Ev depolama hizmetinden yararlanmak isteyenler, birçok eşyası için güvenli bir alan oluşturabilir. Firmamız tarafından alınacak depo güvenlik önlemleri ile eşyalar korunur. Ev depolama hizmetinde kullanılan alanlar, güvenlik elemanları ve kameralarla izlenerek 24 saat boyunca olumsuz bir durum meydana gelmesi engellenir. Verilen hizmet kapsamında nemin giderilmesi, böceklerin uzaklaştırılması için gerekli işlemler de yapılır. Saklama süreci ne kadar uzun olursa olsun, bu işlemler düzenli aralıklarla gerçekleştirilir.

Ev depolama alanlarında; kirliliğin ve tozlanmanın önüne geçilmelidir. Yangın, sel gibi durumların meydana gelme ihtimaline karşı da gerekli korumanın sağlanması hayati önem taşır. Eşya depolama hizmetlerinde müşterilerin eşya durumu, kat durumu ve gideceği adrese göre fiyat belirlemesi yapılır. Bu süreçte nakliye işlemini firma gerçekleştirir. Masa, dolap gibi eşyalar demonte şekilde taşınmak için profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından sökülür. Depolama sürecinin sonuna gelindiğinde ise evinize demonte olarak getirilen eşyalar, kısa sürede belirlediğiniz alanlara monte edilir.

Ev Depolama Avantajları Nelerdir?

Ev depolama hizmetini tercih edenler, uygun fiyat seçenekleri sayesinde maliyet avantajı sağlar.  Bunun nedeni kişilerin depolama ihtiyacı duydukları eşyaların sayısına uygun şekilde bir fiyatlandırmaya tabii tutulmasıdır. Böylece normal bir depolama hizmetinden daha az bir maliyet oluşur. Kiptaş Nakliyat, taşıma ve depolama hizmetini size bütüncül bir yaklaşımla sunarak zamandan tasarruf sağlamanıza destek olur. Yılın tüm zamanlarında ihtiyaç duyduğunuz her anda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'da Paylaş