fbpx

Kiralık Eşya Deposu

Kiralık Eşya Deposu

Yeni bir eve yerleşmeden ve evlenmeden önce eşyalarını almak isteyenler ya da yaz döneminde ev değişikliği yapmak isteyen öğrenciler… Geniş bir kesimden talep gören kiralık eşya deposu hizmeti, sadece belirli şartlar altında gerçekleştirildiğinde beklenen verimi sağlar. Örneğin; yeterince geniş bir alana sahip olmayan depolarda eşyaların kırılması ya da ezilmesi söz konusu olacaktır. Bunun yanı sıra karışıklık nedeniyle kaybolma gibi durumlar da can sıkıcı problemler yaratır. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için eşya deposu hizmetinde Kiptaş Nakliyat’a güvenebilirsiniz.

"<yoastmark

Kiralık Eşya Deposu Kapsamında Sunulan Hizmetler

Eşya sayısının azlığına ya da çokluğuna bağlı olarak depolamanın yanı sıra kolileme, paketleme ve taşıma desteği de alabilirsiniz. Bu noktada karar tamamen size aittir. Evinizde bulunan eşyalar yapılarına uygun şekilde kolilere yerleştiririz. Kırılacak yapıda olan eşyalar, kolilere yerleştirilmeden önce uygun malzemeler kullanılarak sararız. Bu sayede herhangi bir hasar meydana gelme ihtimali engelleriz. Tüm hizmetlerin sigortalı olarak yürütülmesi sayesinde herhangi bir hasar ortaya çıkması durumunda yaşanan maddi kayıpları telafi ederiz. Ev eşyası koymak için kiralık depolarımızda düzenli olarak kontroller gerçekleştiririz. İlaçlama yapılması, yeterli havalandırma ve güvenlik kameraları aracılığıyla denetim; aldığımız tedbirlerden sadece birkaçıdır.

Kiralık Eşya Deposu Avantajları

Evinizde çok sayıda eşyayı aynı anda tutmak hem dağınıklığa hem de kalabalığa sebep olur. Aynı zamanda üst üste istiflediğiniz eşyalar, zamanla hasar da alabilir. Bu nedenle eşya deposu hizmeti size çok sayıda avantaj sağlar. Gerekli güvenlik denetimlerinin yapıldığı bir ortamda eşyalarınızın tutulduğundan emin olduğunuz için gözünüz hiçbir zaman arkada kalmaz.

"<yoastmark

Kiralık Eşya Deposu Fiyatları

Eşya depolama güvenli depo fiyatları açısından en uygun seçenekler, firmamız tarafından size sunarız Bütçenizi sarsmadan depo desteği almanız sayesinde istediğiniz kadar uzun süre güvenli hizmet avantajından yararlanabilirsiniz. Bu hizmet iş yeri sahiplerinin de işini oldukça kolaylaştırır. Ofislerinizde bulunan evrak arşivi ya da fabrikalarınızın kullanılmayan eşyaları, depomuzda güven altında olur. Sizin için her zaman en iyisini planlayan firmamıza ulaşarak İstanbul’un her noktasından hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca ofis taşımacılığı talebinde de bulunabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'da Paylaş