fbpx

Parça Eşya Depolama

Parça Eşya Depolama Nedir?

Parça eşya depolama evinizde fazlalık eşya mı var ya da yeni bir mobilya aldınız eskisini ne yapacağınızı bilmiyorsunuz ya da yeni bir bulaşık makinesi aldınız ama eskisini atmak istemiyorsunuz, bunları çatı arasında, apartman bodrumunda, araba garajında saklayabilirsiniz ancak sağlıklı bir depolama olamayacaktır. Elverişsiz ısı, nem gibi faktörlerden dolayı eşyalarınız zarar görecektir. Evinizin bir köşesini depo olarak kullanabilirsiniz o zaman da yaşam alanınızı kısıtlamış olacaksınız.

Ofisinizde yer açmak istiyorsunuz ve fazlalık eşyalarınız çıkıyor ya da ofisinizi yenilediniz eski eşyalarınızı ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Depolama için başka bir yer tutarsanız o zamanda işletmenize ek maliyet yükü bindirecektir.

Saklamak istediğiniz yedek parçalarınız ya da yaz, kış lastikleriniz var. Bunlar da parça eşya depolama kategorisine girmektedir.

İşte tam bu sorunlara ve bu sorunlardan kaynaklı beklenti ve taleplere parça eşya depolama doğru bir yanıt olacaktır. Tüm bu sorunlara yeterli yanıtları olmayanlara parça eşya depolama sorunlarını çözümleme açısından yerinde bir karar olacaktır.

Yenilikçi ve profesyonel ekibi ile Kiptaş Eşya Depolama, taşıma ve depolama süreçlerini üstlenerek size kaliteli ve profesyonel hizmet sunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz anda evinizden ya da ofisinizden eşyanızı alarak depolama alanına nakliyesini sağlamaktadır. İhtiyaç duyduğunuz anda da tekrar evinize ya da ofisinize taşıması sağlanmaktadır.

Parça Eşya Depolama Nedir?

Parça Eşya Depolama Ne Gibi Yararlar Sağlar?

İşyerlerinin depolama ihtiyaçlarının dış kaynaklı bir depolama sistemleriyle çözümü kendilerine büyük yararlar sağlamaktadır. Bu sayede işyerleri kendi işlerine odaklanarak konsantrasyon bütünlüğü sağlanabilmektedir. İş yerlerindeki eşyaları azaltarak fiziksel alan sağlayabileceklerdir, böylelikle de daha rahat ve daha ferah bir ortam sağlanmış olacaktır.

Ayrı bir depo sağlanması konusundaki maliyetlerden ve bunlar için gerekli olan insan kaynaklarından tasarruf sağlanarak, işyerine ek maliyetler yüklenmesinin önüne geçilecektir. Bu nedenle ev ve işyerleri için dış kaynaklı bir  depolama her zaman için kolaylıklar ve ekonomik yararlar sağlamaktadır.

Parça Eşya Depolama Fiyatı

Parça Eşya Depolamada Nasıl Bir Depo Olmalıdır?

Parça eşya depolama dışarıdan bakıldığında normal bir süreç olarak görünebilir. Ancak eşyaların güvende ve sağlıklı ortamlarda tutulması için nasıl bir depo olduğu sorusu önemlidir.

Her şeyden önce depo havadar ve ferah olmalıdır. Girişinin yüksek ve korunaklı olması da önemlidir. Deponun temizliğine özen gösterilmeli, böcek ve haşere oluşumunun önüne geçmek için düzenli olarak ilaçlanmalıdır.

Bu özellikleri taşımayan depolar saklamak istediğiniz eşyaların güvenliği ve sağlıklı saklanabilmesini olanaksız kılar. Çünkü depo eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçebilmelidir. Eşyaların doğru bir biçimde paketlenerek yine doğru bir biçimde depoya yerleştirilmesi gerekir.

Kiptaş Eşya Depolama olarak size en uygun koşullara sahip depolar sunmaktayız. Düzenli olarak ilaçlanarak depoda böcek ve haşere oluşumunun önüne geçmekteyiz. Böylece böcek ve haşerenin eşyalarınıza zarar vermesini önleyebilmekteyiz. Havadar olması da zaman içinde nem oluşumunun önüne geçer ve böylece eşyalarınız nemden zarar görmez ve küf ya da koku oluşmaz.

Diğer bir özellik ise depoların güvenli olmasıdır. Sizlere sunduğumuz depolar 7/24 gözlemlenmektedir. Böylece eşyalarınızın güvenliği en üst düzeyde korunmaktadır. Böylelikle Kiptaş Eşya Depolama sizlere güvenli, nem ve rutubetten uzak, havadar, ferah ve eşlarınızın güvenli ve sağlıklı bir şekilde saklanabileceği depo alanlarını  yetkin ve profesyonel ekibi ile yine profesyonel bir şekilde sunmaktadar.

Parça Eşya Depolamada Firma Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Her işte olduğu gibi eşya depolama sektöründe de güven olmazsa olmazdır. Bu nedenle seçim yapmadan önce firmanın güvenilir olup olmadığının araştırılması gerekir.  Kurumsal bir firma olup olmadığına, TSE belgesine sahip olup olmadığına bakılmalıdır. Firma personelinin yeterli birikime sahip olup olmadığının da araştırılması gerekir. Çalışmak istediğiniz firmadan, eşyaların alınıp depo yerine taşınmasından önce gelip inceleme yapmasını ve ekpertiz raporu hazırlamasının talep edilmelidir. Anlaştığınız saatte gelebilecek ve size taahhütlerini yerine getirebilecek bir firma olup olmadığının kontrol edilmesi gerekir.

Kiptaş Eşya Depolama olarak tüm beklentileri profesyonel bir biçimde karşılamaktayız. Deneyimli, yetkin ve profesyonel personel ile hizmet sunmaktayız. Depo alanlarımız ise beklentilerinizi ve taleplerinizi en üst düzeyde saklayabilecek kapasitededir. Parça eşyalarınızı depolamadan önce, evinize ya da işyerinize gelerek inceleme yapmaktayız, uygun paketleme ve depolama için tasnif işlemi ile birlikte ekspertiz raporu hazırlayarak sizlere sunmaktayız. Parça eşya depolama aslında e-ticaret depolama kategorisine de dahil bir hizmettir. Bu hizmeti de bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

Parça Eşya Depolama İçin

Sıkça Sorulan Sorular

Depoya eşyalarınızı tesis çalışanları yerleştirmektedir. Ancak ufak eşyaları sizde getirip yerleştirebilirsiniz.
Depolar sadece kişiye özeldir. Sizden başka kimse deponuza giremez.
Evet dilediğiniz aman daha büyük veya daha küçük depo alanına geçiş yapabilirsiniz.

Hizmetlerimizden Birine İhtiyacınız mı Var?

O halde Depolama fiyat teklifi al sayfamızda bulunan formu eksiksiz doldurun. Size en kısa süre içerisinde depolama fiyat teklifi ile geri dönüş yapalım.

Hızlı İletişim

Kurumsal Telefon: 444 0 771
7-24 Destek Hattı: 0532 155 33 44